COVID-19 | Koranavirüs Önlemleri

Yardıma ihtiyacınız mı var? TKA Hemen Destek Yanınızda

COVID-19 | Koranavirüs Önlemleri

Bayilik

Premium Teknik Servis

İstanbul'un En
Teknik Servisi

Çok Tercih Edilen Teknik Servisi

Güvenilir Teknik Servisi

Donanımlı Onarım Laboratuvarı

Eğer bilişim sektöründe hizmet veriyorsanız, hizmet kalitenizi artıracak ve kapsamınızı genişletecek bir çözüm zincirine bağlanmak her zaman faydalı bir yöntem olacaktır. TKA Bilişim Çözüm Ortaklığı sistemine dahil olarak firmanızı öne çıkarıp daha profesyonel bir hizmet vermeye başlayabilirsiniz.

tka servis

TKA Bilişim Çözüm Ortaklığı Nedir?

TKA Bilişim Çözüm Ortaklığı, profesyonel bir bayilik sistemidir. Klasik bayilik sisteminin aksine firmanız üzerinden kazanmaya değil, firmanıza kazandırmaya odaklıdır. Müşterilerinize üstün kalitede bir hizmet verebilmek için TKA Bilişim Çözüm Ortaklığı ağına katılabilir ve böylece bayimiz olabilirsiniz.

Basit bir sistemin içine dahil olarak hem marka değerinizini hem de müşteri memnuniyet oranınızı en üst seviyeye çıkarabilirsiniz. Bilgisayar onarım hizmeti almak isteyen müşteriler ile TKA Bilişim arasında köprü görevi görerek kazancınızı da artırabilirsiniz. TKA Bilişim Çözüm Ortaklığı sistemi, firmanızın daha güvenilir olmasını sağlayarak potansiyel müşterilerin sizi tercih etmesine yardımcı olur. Bu sayede müşteri portföyünüz genişler.

tka servis

Bu çözüm ortaklığı sistemi ile bayimiz olmanız halinde cihazların onarımını sizin adınıza biz yaparız. Süreç; müşterilerden talepleri ve cihazları alıp bize göndermeniz, bizim profesyonel laboratuvar ortamında cihazı onarmamız, size geri göndermemiz ve sizin müşteriye eskisinden daha sağlam bir cihaz teslim etmeniz şeklinde işlemektedir. Sonuç olarak tüm bu süreçte bir aracı görevi görerek gelir elde edebilirsiniz.

Çözüm Ortağı Olmak İçin Ne Yapmanız Gerekir?

TKA Bilişim ile çözüm ortağı olmanız için yapmanız gerekenler son derece basittir. Web sitemizdeki formu doldurarak başvurunuzu yapabilirsiniz. Gerekli evrakların temininden sonra TKA Bilişim Çözüm Ortaklığı ağında bayi olarak hizmet vermeye başlayabilirsiniz.

tka servis

Müşterilerimiz ile aramızda bir köprü olmanın yanında, tamir edemediğiniz cihazları ve çözemediğiniz sorunları da bize iletebilirsiniz. Bu sayede müşterilerinizin gözünde her zaman başarılı bir firma olursunuz. Ayrıca bayi fiyatı almanız için sadece 3 sipariş vermeniz yeterlidir. İlk 3 siparişinizde normal fiyattan hizmet veririz ve sonrasında bayi fiyatı alarak daha fazla kâr elde edebilirsiniz.

TKA Bilişim Çözüm Ortağı Olmanın Avantajları Nelerdir?

TKA Bilişim’in çözüm ortağı olmanız halinde pek çok avantaj yakalayabilirsiniz. Hizmet kalitesinin artması ve müşteri portföyünün artmasının yanında benzersiz olanaklara sahip olabilirsiniz. TKA Bilişim olarak sunduğumuz hizmet kalitesini siz de müşterilerinize yansıtabilir ve uluslararası standartlarda hizmet sunabilirsiniz.

tka alet takımı

Çözüm ortağımız olarak bakım ve onarım işlerinden elde ettiğiniz kazancı da artırabilirsiniz. Her zaman bizimle çözüm odaklı çalışabilir ve bayimiz olduğunuz için avantajlı fiyatlarımızdan faydalanabilirsiniz. Sorunları hızlı bir şekilde çözüp cihazları hızlı bir şekilde teslim ettiğimiz için siz de müşterilerinize kaliteli bir hizmet verebilir ve memnuniyeti artırabilirsiniz.

TKA Bilişim laboratuvarlarındaki teknik donanım ve alanında uzman personeller sayesinde tüm marka ve modeller nezdinden tamir hizmeti sunabilmekteyiz. Bayimiz olarak bu sınırsız hizmetten faydalanmanız, hiçbir müşteriyi geri çevirmemeniz anlamına gelir. Ayrıca tüm servis hizmetlerimiz garantimiz altındadır. Garantili hizmet vererek güvenilirliğinizi artırıp marka değerinize de katkı sağlayabilirsiniz.

tka alet takımı 2

Çözüm Ortağı Olmak İçin Gereken Belgeler Nelerdir?

TKA Bilişim Çözüm Ortaklığı bayilik ağına site üzerinden yaptığınız başvurunun tamamlanmasından sonra, bayimiz olabilmeniz için son bir adım kalır. İstenilen belgeleri tedarik etmeniz halinde ise başvurunuz onaylanır ve TKA Bilişim bayisi olarak hizmet vermeye başlarsınız. Çözüm ortağı olmak için gereken belgeler şöyledir:

  • Vergi Levhası
  • İmza Sirküsü

Hangi Durumlarda Çözüm Ortaklarımızdan Gelen Cihazlar Kabul Edilmez?

Bayilerimiz ile her zaman sağlıklı bir iletişim kurmaya özen gösterir, onların da büyümesine katkıda bulunuruz. Her aşamada çözüm odaklı davranarak sorunsuz bir çözüm ortaklığı yürütürüz. Bu noktada karşılıklı bazı kurallar vardır ve bu kurallar doğrultusunda yüksek standartlardaki hizmetimizi vermeye devam ettiriyoruz.

tka voltmetre

Bayi olarak önceden müdahale edilmiş, açılmış, kurcalanmış ve dağılmış olan cihazları bize göndermeniz halinde bu cihazları kabul etmemiz mümkün olmuyor. Daha verimli sonuçlar alabilmek adına söz konusu durumdaki cihazların dışında kalanların tamamı için bakım ve onarım hizmeti sunmaya devam ediyoruz.

var typed = new Typed('#typedmainslider1', { stringsElement: '#typedstrings', typeSpeed: 120, backSpeed: 60, loop:true });